Instagram Vimeo

Konzultace a projektové řízení

Poptat službu

Jsme připraveni vám pomoci se vstupem na nový trh, s uvedením nového produktu či služby, s nastavením efektivní komunikační kampaně a také s vytvořením a implementací zákaznické cesty včetně věrnostního programu a optimalizovaného nacenění. Jsme schopní poskytnout dílčí rady nebo pro vás celý projekt uskutečnit.

KONZULTACE A PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ


Lead management

Aby se vám lépe uzavíraly obchody, projdeme spolu procesy, které vedou k identifikaci, získávání a směřování budoucího zákazníka. Zaměříme se přitom na volbu propagačních a komunikačních nástrojů, zautomatizování procesů a zhodnocení zpětné vazby zákazníků. 


Designové služby

Optimálního nastavení služeb, aby odpovídaly očekávání zákazníků a odlišily vás od konkurence, dosáhnete ve spolupráci přímo se zákazníky. My vám pomůžeme tuto diskuzi moderovat a pomocí online fór a workshopů vytvoříme ideální kampaně a digitální místa setkání. 


Strategie vstupu na trh

Při vstupu nového výrobku nebo služby na trh je vždy nutné postupovat krok po kroku. Provedeme vás zmapováním trhu a konkurence, představením produktu nebo možnosti růstu vaší společnosti. Smyslem je, abyste měli v základních věcech naprosto jasno. 


Naceňování

Naceňování je nezbytná součást procesu uvedení produktu nebo služby na trh. Roli také hraje v otázce změny firemní identity (rebrandingu). Vyhodnotíme za vás veškeré výrobní a produkční náklady, porovnáme ceny s konkurencí a získáme zpětnou vazbu od potencionálních zákazníků. 


Nastavení věrnostních programů

Udržet si loajalitu zákazníků šetří čas i peníze. Pomůžeme vám proto s efektivním nastavením věrnostního programu, který je výhodný jak pro zákazníka, tak pro vaši společnost. 


Projektové řízení a personální podpora

V rámci nabídky našich služeb poskytujeme dlouhodobou či krátkodobou spolupráci s profesionálními a zkušenými externisty, kteří vám mohou pomoci s jednotlivými službami.

EventLab s.r.o.

Růžová 970/7
110 01 Praha 1

IČO: 28925441
DIČ: CZ28925441

Mgr. Michaela Blažková, Ph.D.

jednatelka +420 604 798 753

Jan Rychtařík

obchodní manažer +420 731 517 284

Webové stránky na míru - Foxmate.cz | Změna preferencí cookies