Instagram Vimeo

Brand marketing

Poptat službu

BRAND MARKETING


Tiskoviny a POS materiály

Jedním ze základních prvků brand marketingu je také příprava tiskovin a POS materiálů. Zajistíme kompletní  produkci - od grafického návrhu přes tisk až po distribuci. Společně vytvoříme materiály, které podpoří vaši značku, produkty nebo akci.


Reklamní materiály

Součástí marketingového mixu jsou také reklamní předměty, které mohou sloužit jako skvělý nástroj zvyšování povědomí o značce směrem k zákazníkům, jako forma podpory prodeje nebo interní poděkování za odvedenou práci. Ať už máte jakýkoli důvod k zajištění reklamních předmětů, pomůžeme vám s jejich výběrem, brandingem a distribucí dle potřeby.


Grafické studio a DTP služby

Nabízíme služby kompletně vybaveného grafického studia, jež vám poskytne plnou podporu nejen pro vývoj materiálů k akci, tiskovin a POSM materiálů, ale zároveň můžeme pomoci s vývojem či úpravou loga společnosti, přípravou grafického materiálu, vizualizací a komplexní podporou vaší značky.


Tvorba webů a online marketing

Nedílnou součástí našich služeb je i oblast tvorby webových stránek a online  marketingu, které napomohou k dalšímu rozvoji vaší značky.

Online marketing je jedním z nejsilnějších marketingových nástrojů současnosti, proto využijte naše zkušenosti ke svému úspěchu v podobě správy profilů na sociálních sítích.

EventLab s.r.o.

Růžová 970/7
110 01 Praha 1

IČO: 28925441
DIČ: CZ28925441

Mgr. Michaela Blažková, Ph.D.

jednatelka +420 604 798 753

Jan Rychtařík

obchodní manažer +420 731 517 284

Webové stránky na míru - Foxmate.cz | Změna preferencí cookies