Instagram Vimeo

Trénink a koučink

Poptat službu

TRÉNINK A KOUČINK


Prodejní dovednosti

Prodejní dovednosti jsou v současné dob jedním z klíčových nástrojů. Naši trenéři mají bohaté zkušenosti z tréninků prodejců z různých oblastí maloobchodu. Využívají přitom moderních a osvědčených metod, které výrazně posunou prodejní síly vaší společnosti. Náš trénink je navíc i zábava.  


Leadership a manažerský koučink

Postaráme se také o rozvoj dovedností středního a vyššího managementu vašeho týmu a prvotřídní koučink jeho lídrů. Proces mimo jiné spočívá v prohloubení morálních kvalit, umění definovat jasné zadání či schopnosti získat širší podporu podřízených, kolegů i nadřízených.  


Work-Life Balance

Rovnováha mezi osobním a pracovním životem se již delší dobu ukazuje jako zcela klíčový faktor pro spokojenost pracovníků na všech pozicích i pro úspěch celé firmy. Vašim zaměstnancům pomůžeme s osobní vyrovnaností a vám se začleněním jednoduchých principů slaďování osobního a pracovního života do kodexu a fungování vaší společnosti. 


E-learning

Pravidelné a průběžné vzdělávání zaměstnanců ve společnosti je jedním z klíčových procesů, které vedou ke zvýšení výkonnosti a mají dlouhodobý pozitivní dopad na fungování společnosti. S využitím nejmodernějších technologií vám pomůžeme s nastavením e-learningových procesů, ale také s jejich obsahem. 


Mikrotrénink

Novinkou v oblasti firemního vzdělávání je mikrotrénink. Záměrem této techniky je prostřednictvím přesně cílených informací prohloubit vzdělání zaměstnanců či prodejců, ať už v oblasti maloobchodu, nebo služeb.

EventLab s.r.o.

Růžová 970/7
110 01 Praha 1

ID: 28925441
VAT ID: CZ28925441

Mgr. Michaela Blažková, Ph.D.

jednatelka +420 604 798 753

Jan Rychtařík

obchodní manažer +420 731 517 284

Custom websites - Foxmate.cz | Change cookies setting